Darmowa dostawa od 100zł
Darmowa dostawa (Kurier DHL) już od 100,00 zł.
Sonda
Jeśli masz chwilkę...
Jak możemy poprawić nasz sklep?

Skórzane kapcie niemowlęce - do nauki chodzenia, do domu, do żłobka, dla dziecka.

Dzięki swojej funkcjonalności nasze kapcie niemowlęce pomogą stawiać maluchowi pierwsze kroki, jednocześnie chroniąc jego stopy. Wszystkie pantofle wykonano w całości ze skór naturalnych. Nadają się do intensywnego użytkowania zarówno w domu, podczas nauki chodzenia, jak i później w żłobku.  Dołącz nasze paputki do swojej wyprawki! Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce O Kapciach niemowlęcych. 

 

Warto podarować dziecku kapcie skórzane.

Kapcie skórzane zapewniają dzieciom liczne korzyści. Po pierwsze paputki zapewniają izolację od podłoża, gdyż podłoga zazwyczaj jest chłodna. Jest to szczególnie przydatne w okresie niemowlęcym kiedy dziecko ciągle wyrabia sobie odporność. Często też nie mamy zaufania co do jej czystości na przykład u kogoś w domu czy w żłobku. Skórzana podeszwa naszych kapci zapewnia dobrą przyczepność na różnych rodzajach podłoża, również na tych śliskich, takich jak płytki w łazience, czy lakierowany parkiet. Kapcie skórzane stanowią również lekką ochronę przed uderzeniami, co jest bardzo korzystne podczas pierwszych niezdarnych prób poruszania się.

 

Przemyślany projekt i klasyczny wygląd.

Projektując nasze kapcie mieliśmy na względzie przede wszystkim wygodę użytkowania. Ważne jest aby paputki łatwo się ubierały i wygodnie nosiły. Dzięki temu jak zostały skrojone łatwo je ubrać dziecku nawet w przypadku stóp o wysokim podbiciu. Dzięki wykorzystaniu bardzo dobrej jakości skóry kapcie są elastyczne i nie ograniczają stopy, pozostawiając jej pełną swobodę ruchu. Są też bardzo wytrzymałe, będą długo służyć dziecku nawet przy intensywnym wykorzystaniu. Zrezygnowaliśmy z ozdób, ponieważ nie chcemy aby dziecko zawadzało o coś idąc, czy patrzyło sobie pod stopy chodząc. Wszystkie te wybory zaowocowały unikatowym i eleganckim wyglądem naszych kapci. Nasze kapcie są po prostu ładne.

 

Kapcie skórzane do nauki chodzenia. Pierwsze kapcie niemowlęce.

Nasze kapcie są wykonane z miękkiej skóry bydlęcej. Dzięki jej właściwościom idealnie nadają się na pierwsze kapcie do nauki chodzenia. Elastyczna skóra naszych paputków nie ogranicza swobody ruchów stopy. Dzięki elastycznej podeszwie skórzanej dziecko może wyczuć fakturę podłoża co jest ważnym elementem nauki chodzenia. Dzięki temu uczy się dostosowywać swój chód do rodzaju powierzchni. Nasze kapcie zapewniają dobre trzymanie się stopy nawet na śliskich powierzchniach takich jak płytki, czy lakierowany parkiet.

 

Polecane artykuły:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl