baner o nas

Kasia Ubranka to:

  • Sklep internetowy

   Zajmuje się sprzedażą ubranek oraz skórzanych pantofelków własnej marki. Są to produkty polskie wykonane z najlepszych materiałów, zgodnie z naszymi projektami. Naszą przewagą jest dobra obsługa klienta i rozsądne ceny.

 

  • Marka odzieżowa

   Do stworzenia własnej marki odzieżowej zainspirowała nas nasza pierwsza córeczka. Jest ona dzieckiem niezwykle żywym i każde przebieranie się to dla niej tortura. Moja marka stara się oferować ubranka wygodne zarówno dla dziecka jak i rodzica.

 

  • Blog parentingowy

   Przy dzieciach człowiek uczy się mnóstwa rzeczy. Pomiędzy pierwszym a kolejnym dzieckiem łatwo pozapominać jak radzić sobie z różnymi problemami. Blog to między innymi zapis tych rozwiązań wychowawczych, które mozolnie wygooglaliśmy i naszych pomysłów, które się sprawdziły. Pełni również funkcję promocyjną dla sklepu.

 

Załoga:

 

 Grzegorz Soból

 

   Grzegorz Soból - właściciel strony, redaktor bloga. Poza tym odlewnik, konstruktor domków z kocy.

 

 Kasia

 

   Kasia - moja ukochana żona, mama Zosi i Zuzi. Podarowała sklepowi swoje imię, okazjonalnie pomaga przy blogu i produktach. Z wykształcenia fizyk.

 

 Zosia

 

   Zosia - moja córeczka, dziecko z osobowością, chodzący mem. Pomaga jako modelka i obiekt testów teorii wychowawczych. Zbiera kamienie i grzyby.

 

Zuzia

 

   Zuzia - moja młodsza córeczka, głodomorek, wesołek. Pomaga jako modelka i aktorka. Chce to co siostra.

 

 

Jeżeli jesteś naszym klientem i chcesz się tu znaleźć, podeślij zdjęcie i dwa słowa o sobie na kasiaubranka@gmail.com.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl