Sklep internetowy marki Kasia Ubranka.

Jesteśmy małą, początkującą firmą rodzinną, zajmującą się sprzedażą ubranek oraz skórzanych pantofelków własnej marki. Są to produkty polskie wykonane z najlepszych materiałów, zgodnie z naszymi projektami.

Do stworzenia własnej marki odzieżowej zainspirowała nas nasza mała córeczka. Jest ona dzieckiem niezwykle żywym i każde przebieranie się to dla niej tortura. Szczególnie nieprzyjemne jest zakładanie i ściąganie przez głowę, które zawsze kończy się co najmniej głośnymi protestami jeśli nie płaczem. Związane jest to z tym, że większość ubranek jakie można kupić posiada dość ciasny otwór na głowę. Wiadomo, dziecko nie może się przeziębić. Dobrym rozwiązaniem wydawały nam się ubranka z górą rozchylaną na zakładkę, są rzeczywiście szerokie, jednak szybko się wyciągają i dziecko ma dekolt do pasa. Szybka sonda wśród znajomych potwierdziła że nie tylko my ich nie lubimy.

Postanowiliśmy, że musimy wymyślić jakieś nowe rozwiązanie, które pozwoli zakładać body nie tylko wygodnie przez głowę ale też w przypadku wyjątkowo trudnych dzieci, dołem jak spodnie :). Po długich godzinach partyzanckiego szycia i przymierzenia udało nam się stworzyć ubranko spełniające nasze oczekiwania oraz co najważniejsze, oczekiwania naszej córki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl