Polityka prywatności

Słowem wstępu chciałbym zaznaczyć, że Twoje dane będą w tym sklepie używane tylko za Twoją zgodą i nie będą przekazywane dalej do celów reklamowych. Co więcej, newsletter i konto użytkownika, jeżeli zdecydujesz się skorzystać, nie będzie wykorzystywany do spamowania reklamą moich produktów, sam tego nie lubię.

 

1. Użytkownik podając dane Sprzedawcy oświadcza, że są to jego dane oraz bierze odpowiedzialność za ich prawdziwość.

2. W przypadku wybrania płatności za pośrednictwem platformy płatniczej Płatności Shoper, podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

3. Administratorem danych osobowych przekazanych przez Kupującego podczas korzystania ze Sklepu jest Sprzedawca. Sprzedawca przechowuje i przetwarza pozyskane dane tylko w celu realizacji świadczonych przez siebie usług. Po upływie czasu rękojmi (1 rok) dane będą usuwane.

4. Jeżeli Użytkownik wyrazi chęć korzystania z usługi newsletter, lub konto klienta, usługa ta jest realizowana przy użyciu funkcjonalności sklepu platformy shoper iaoferowanej w ramach tej funkcjonalności infrastruktury, a administratorem danych osobowych jest Sprzedawca. Na życzenie Użytkownika dane zostaną niezwłocznie usunięte.

5. Pliki cookies wykorzystywane są przez narzędzia Google, oprogramowanie sklepu, oraz inne programy, w celu monitorowania aktywności na stronie i prowadzenia statystyk na własny użytek w celu poprawy działania strony. Odbywa się to bez konieczności identyfikowania użytkowników.

6. Przy wyborze formy dostawy klient sam wybiera, który przewoźnik realizować będzie dostawę, co oznacza równocześnie, że zna i akceptuje regulamin danego przewoźnika.

7. Nasza strona internetowa nie wyświetla reklam spersonalizowanych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl