Regulamin:

I. Definicje:

Dni robocze – dni od poniedziałku do piątku za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
Regulamin – niniejszy regulamin.
Sprzedawca – Consilio Grzegorz Soból, tel. 793324566,

Targowisko 28

32-015 Targowisko,

NIP: 6792921309, zarządzający sklepem internetowym.


Sklep - sklep internetowy prowadzony przez Sprzedawcę pod adresem www.kasiaubranka.pl
Użytkownik – każdy podmiot wykonujący czynności na stronie Sklepu, lub korzystający z oferowanych usług konta klienta i newslettera.

Kupujący - każdy podmiot Kupujący w Sklepie.

II. Słowo wstępne

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Sklep internetowy Kasia ubranka zajmuje się sprzedażą ubranek własnej marki, oraz innych marek. Są to produkty wysokiej jakości, zazwyczaj wyprodukowane w Polsce. Wiele z nich wyprodukowana jest z certyfikowanych materiałów bezpiecznych dla dzieci.

Poniżej znajduje się bardzo typowy regulamin sklepu internetowego, mający głównie na celu przypomnieć obowiązujące w Polsce uregulowania prawne, mające zastosowanie przy tego typu działalności. Ponieważ uważamy, że wysoka jakość powinna również dotyczyć samego procesu zakupów, w razie jakichkolwiek problemów lub pytań zapraszamy Państwa do osobistego kontaktu. Obiecujemy dołożyć starań aby zakupy w naszym sklepie pozostawiały jedynie dobre wrażenia i aby mogli Państwo w pełni cieszyć się naszymi produktami.

 

III. Korzystanie z serwisu

§1

Każdy Użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem oraz do jego przestrzegania.

§2

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do publikowanych w serwisie treści.

§3

Do korzystania ze strony sklepu wymagane jest urządzenie z dostępem do sieci internet oraz niezbędne oprogramowanie umożliwiające działanie serwisu.

§4

Wszystkie czynności wykonywane na stronie sklepu przez użytkownika są dobrowolne, dobrowolne jest również podawanie danych oraz korzystanie z usług konta klienta i newslettera.

 

IV. Zakupy

§1

Informacje zawarte na stronie Sklepu mają charakter zaproszenia do zawarcia umowy.

§2

Kupujący wybiera produkty których nabyciem jest zainteresowany poprzez umieszczenie ich w koszyku sklepu.

§3

Potwierdzenie zakupu w sklepie i dokonanie płatności uważane jest za ofertę Kupującego zawarcia umowy sprzedaży ze Sprzedawcą. Jeżeli towar jest dostępny umowa zostaje zawarta. W razie niedostępności towaru Sprzedawca skontaktuje się z Kupującym w celu poinformowania o niemożliwości zawarcia umowy w ciągu dwóch dni roboczych. W takim przypadku Sprzedawca zwróci Kupującemu wpłaconą kwotę i uprzejmie przeprosi za zaistniałe niedogodności :). W przypadku przesyłek za pobraniem umowa zawarta zostaje po opłaceniu pobrania.

§4

Realizacja zamówień następuje w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Czas realizacji zamówienia to od 3-5 dni roboczych w szczególnych przypadkach termin ten może ulec wydłużeniu do 7 dni.

 

V. Zasady płatności

§1

Kupujący ma do dyspozycji kilka form płatności:

  • za pomocą płatności Shoper, usługa płatności online realizowana jest przez Blue Media S.A.
  • gotówką za pobraniem,
  • przelewem tradycyjnym na nr konta 94 1050 1445 1000 0097 1283 8243 Consilio Grzegorz Soból Targowisko 28 , 32-015 Targowisko . W tytule przelewu należy podać numer zamówienia.

 

VI. Dostawa

§1

Niezależnie od ilości zamówionych produktów, Klient za przesyłkę płaci tylko raz. Dostępne formy dostawy znaleźć można w zakładce "Czas i koszty dostawy".

§2

Wybierając formę dostawy Kupujący zgadza się na udostępnienie wybranemu podmiotowi swoich danych osobowych niezbędnych do realizacji usługi.

§3

Wybierając formę dostawy Kupujący oświadcza, że zapoznał się z regulaminem wybranego dostawcy i go akceptuje.

§4

Klient może wymienić rozmiar, zamówionego produktu o ile jest on dostępny. W takim przypadku klient ponosi koszt zwrotu i ponownej dostawy, nawet jeżeli skorzystał z darmowej wysyłki.

 

VII. Odstąpienie od umowy i rękojmia

§1

Konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą za pośrednictwem Sklepu w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny. W takim przypadku zobowiązany jest zwrócić nienaruszony towar wraz z dowodem zakupu Sprzedającemu na własny koszt. Oczywiście można towar rozpakować i przymierzyć.

§2

Sprzedawca udziela rękojmi na zakupiony w Sklepie towar. W razie wykrycia wady fizycznej należy skontaktować się ze Sprzedawcą, za pomocą poczty elektronicznej (kasiaubranka@gmail.com) lub telefonicznie 793324566. W przypadku uznania reklamacji Kupujący ma prawo zażądać: wymiany towaru na nowy (jeśli jest to możliwe), naprawy towaru, obniżenia ceny, odstąpienia od umowy (o ile wada jest istotna).

§3

Przed odebraniem towaru od kuriera należy go sprawdzić i zgłosić wszelkie uszkodzenia zgodnie z regulaminem wybranego wcześniej dostawcy.

§4

Wymiana rozmiaru jest możliwa o ile posiadamy na stanie pożądany rozmiar. Koszt wymiany towaru ponosi klient zgodnie z punktem VI §4 tego regulaminu.

 

VIII. Polityka prywatności

§1

Użytkownik podając dane Sprzedawcy oświadcza, że są to jego dane, oraz bierze odpowiedzialność za ich prawdziwość.

§2

W przypadku wybrania płatności za pośrednictwem platformy płatniczej Płatności Shoper, podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

§3

Administratorem danych osobowych przekazanych przez Kupującego podczas korzystania ze Sklepu jest Sprzedawca. Sprzedawca przechowuje i przetwarza pozyskane dane w celu realizacji świadczonych usług. Wybierając formę dostawy Kupujący zgadza się na przekazywanie swoich danych podmiotowi wybranemu do realizacji dostawy. Kupujący ma prawo do wglądu, modyfikacji i usunięcia swoich danych.

§4

Jeżeli Użytkownik wyrazi chęć korzystania z usługi newsletter, lub konto klienta, usługa ta jest realizowana przy użyciu funkcjonalności sklepu platformy shoper i oferowanej w ramach tej funkcjonalności infrastruktury, a administratorem danych osobowych jest Sprzedawca. Na życzenie Użytkownika dane zostaną niezwłocznie usunięte.

 

IX. Pozostałe przypadki

§1

Użytkownik wysyłając formularz rejestracyjny konta klienta lub wyrażający chęć otrzymywania newslettera wyraża zgodę na świadczenie wymienionych usług na czas nieokreślony. Z usług tych można zrezygnować w dowolnym momencie poprzez wysłanie rezygnacji na adres kasiaubranka@gmail.com lub przez konto klienta.

§2

Uznanie poszczególnych postanowień niniejszego Regulaminu za nieważne bądź nieskuteczne, nie wpływa na ważność oraz skuteczność pozostałych postanowień Regulaminu.

§3

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy obowiązującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej prawa, a w szczególności Kodeksu cywilnego, oraz przepisy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

§4

Regulamin obowiązuje od dnia 2.05.2019 r.

 

 

W ramach usługi płatności Shoper podmiotem świadczącym usługę płatności online jest Blue Media S.A.

baner Blue Media

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl