Jeśli chcesz zwrócić produkt.

Odbiór towaru od kuriera

Pamiętaj aby odbierając towar od kuriera dobrze go sprawdzić. Nasze paczki są dobrze zabezpieczone ale w transporcie może zawsze dojść do uszkodzenia. W takim wypadku należy zgłosić ten fakt kurierowi i postępować zgodnie z regulaminem dostawcy, którego wybrałeś.

Wybór rozmiaru i zamiana rozmiaru

Bardzo prosimy o rozważny wybór rozmiaru ubranek, a szczególnie kapci. Jeżeli masz wątpliwości skontaktuj się ze mną i pomogę Ci dobrze wybrać rozmiar.

Jesteśmy małym sklepem, nie możemy zaoferować darmowych zwrotów. W razie konieczności wymiany rozmiaru klient ponosi koszty zwrotu i ponownej wysyłki, zgodnie z obowiązującym regulaminem. Starajmy się tego uniknąć, szkoda pieniędzy :)

Odstąpienie od umowy, zwrot

Jako klient sklepu internetowego masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni bez podania przyczyny. Wystarczy że w tym terminie napiszesz do nas email na adres kasiaubranka@gmail.com. Pamiętaj aby podać numer konta na które mamy odesłać Twoje pieniądze. Towar wraz z oryginałem paragonu należy odesłać na adres :

Consilio Grzegorz Soból                  
Targowisko 28
32-015 Targowisko
tel. 793324566
email:  kasiaubranka@gmail.com

 
Paczkomat: TGW01M Targowisko 506, Targowisko 32-015
 
Uwaga: nie prowadzimy sklepu stacjonarnego

 

Towar nie musi być w oryginalnym opakowaniu, ale musi być nienaruszony, np. uszkodzony, lub brudny. Pamiętaj aby dobrze zabezpieczyć towar przed odesłaniem. Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwracanego towaru natychmiast wykonujemy przelew zwrotny.

Reklamacja

Jeżeli nasz towar zawiera wadę fabryczną zgłoś do nas ten fakt pisząc email na adres kasiaubranka@gmail.com lub telefonicznie 793324566. Wiadomość powinna zawierać dane identyfikacyjne (nr zamówienia, dane zamawiającego), oraz numer konta. Jeżeli masz taką możliwość załącz również zdjęcie wady. Zgodnie z udzielaną przez nas rękojmią klient ma prawo zażądać: wymiany towaru na nowy (jeśli jest to możliwe), naprawy towaru, obniżenia ceny, odstąpienia od umowy (o ile wada jest istotna). Jeżeli zachodzi konieczność odesłania nam towaru pamiętaj aby dobrze go zabezpieczyć na czas transportu. Jeżeli decydujesz się na zwrot towaru bardzo mi pomaga numer paragonu lub jego zdjęcie. Po uznaniu reklamacji bezzwłocznie realizujemy Twoje roszczenie i zwracamy Ci koszty reklamacji na wskazane konto.

W razie wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez email: kasiaubranka@gmail.com, sklep@kasiaubranka.pl lub telefonicznie 793324566.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl